آشنایی با مدیریت بازاریابی و فروش

آشنایی با مدیریت بازاریابی و فروش

هدف از این دوره آشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمانهای بازرگانی خصوصا واحدهای مرتبط با بازار مصرف، افزایش مهارت و توانایی دانشجویان در شناخت مسائل مبتنی به مدیریت و بازار، جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به مشکلات بازارشناسی، توسعه بازار، ...، ارزیابی راه حلهای مختف در مورد هر مسأله و تصمیم گیری و اجرای تصممیمات اتخاذ شده می باشد.

مدرس دوره :مهندس پژمان حق پناه

مدت زمان دوره الکترونيکي : 8 ساعت

مخاطبین دوره :عمومی

مدت دوره:30روز

هزینه دوره:32000تومان

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک

آموزش تجارت الکترونیک از مهمترین عوامل در راه اندازی کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی موثر، راه اندازی فروشگاه اینترنتی یا وب سایت تجاری و در یک کلام ایجاد، مدیریت و بهره برداری از یک سیستم تجارت الکترونیک موفق و کارا است.

مخاطبین دوره: 

کلیه کارشناسان شرکتهای خصوصی و سازمانهای دولتی /دانشجویان/افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کار خود با سرمایه کم هستند /تاجران  الکترونیکی

مدرس دوره : مهدی میر نظامی

مدت زمان دوره الکترونيکي : 8 ساعت

مدت دوره :30روز

هزینه دوره:22000تومان

صورت جریان وجوه نقد

صورت جریان وجوه نقد

اطلاعات تاریخی مربوط به جريان وجوه نقد مي تواند در قضاوت نسبت به مبلغ، زمان و ميزان اطمينان از تحقق جريان هاي وجوه نقد آتي به استفاده کنندگان صورت هاي مالي كمك كند. این اطلاعات، بيانگر چگونگي ارتباط بين سودآوري واحد تجاري و توان آن جهت ايجاد وجه نقد و درنتيجه مشخص كننده كيفيت سود تحصيل شده توسط واحد تجاري است. علاوه براين، تحليلگران و ديگر استفاده كنندگان اطلاعات مالي اغلب به طور رسمي يا غير رسمي مدل هايي را براي ارزيابي و مقايسه ارزش فعلي جريان هاي وجه نقد آتي واحدهاي تجاري به كار مي برند.

دراین دوره نحوه آماده سازی و تهیه صورت جریان وجوه نقد از ابتدا تا انتها به صورت کامل توضیح داده می شود.

مخاطبان دوره:

کليه کارشناسان مالي و سرمايه گذاري سازمان ها و شرکت هاي دولتي و خصوصي 

مدرس دوره : دکتر علی احتشام

مدت زمان دوره الکترونيکي : 8 ساعت

مدت دوره :30  روز

هزینه دوره :25000 تومان

مالیاتهای مستقیم

مالیاتهای مستقیم

مدت دوره : 30 روز 

هزینه دوره : رایگان

مدیریت قراردادها و پروژه ها

مدیریت قراردادها و پروژه ها

از آنجا که قراردادها به عنوان يکي از ابزارهاي اصلي برون­سپاري و انجام فعاليت­هاي پروژه ها در سازمان­ها و شرکت­هاي دولتي و خصوصي به حساب مي ­آيند. کنترل صحيح، منظم، به موقع فرايند عقد، اجرا، پيشرفت و اتمام قراردادها نقشي حياتي در پيش­برد اهداف سازمان­ها داراست. 

مخاطبین دوره : 

مدیران / کارشناسان ارشد قراردادها/  مدیران پروژه /دانشجویان

مدت آموزش : 8 ساعت

مدت دوره :30 روز 

هزینه دوره:28000 تومان

مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی

مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی

مدیران در هرجایگاهی، در کنار نیاز به تسلط به اصول ومفاهیم حوزه فعالیت خود لازم است نسبت به نحوه ارزیابی و تحلیل اطلاعات مالی مرتبط با سازمان متبوع خود از حدی از توانایی برخوردار باشد. . شرکت‏ کنندگان در این دوره به عنوان تصمیم‏ گیرنده در یک شرکت یا سازمان قادر خواهند بود به واسطه آشنایی با اطلاعات مالی مورد اشاره، صورت‏های مالی شرکت یا سازمان و نیز واحد تحت امر خود را درک کرده و از نتایج حاصل از تحلیل آن در تصمیم‏ گیری‏ها استفاده نمایند.