مدت دوره : 30 روز 

هزینه دوره : رایگان

اطلاعات تاریخی مربوط به جريان وجوه نقد مي تواند در قضاوت نسبت به مبلغ، زمان و ميزان اطمينان از تحقق جريان هاي وجوه نقد آتي به استفاده کنندگان صورت هاي مالي كمك كند. این اطلاعات، بيانگر چگونگي ارتباط بين سودآوري واحد تجاري و توان آن جهت ايجاد وجه نقد و درنتيجه مشخص كننده كيفيت سود تحصيل شده توسط واحد تجاري است. علاوه براين، تحليلگران و ديگر استفاده كنندگان اطلاعات مالي اغلب به طور رسمي يا غير رسمي مدل هايي را براي ارزيابي و مقايسه ارزش فعلي جريان هاي وجه نقد آتي واحدهاي تجاري به كار مي برند.

دراین دوره نحوه آماده سازی و تهیه صورت جریان وجوه نقد از ابتدا تا انتها به صورت کامل توضیح داده می شود.

مخاطبان دوره:

کليه کارشناسان مالي و سرمايه گذاري سازمان ها و شرکت هاي دولتي و خصوصي 

مدرس دوره : دکتر علی احتشام

مدت زمان دوره الکترونيکي : 8 ساعت

مدت دوره :30  روز

هزینه دوره :25000 تومان

مدیران در هرجایگاهی، در کنار نیاز به تسلط به اصول ومفاهیم حوزه فعالیت خود لازم است نسبت به نحوه ارزیابی و تحلیل اطلاعات مالی مرتبط با سازمان متبوع خود از حدی از توانایی برخوردار باشد. . شرکت‏ کنندگان در این دوره به عنوان تصمیم‏ گیرنده در یک شرکت یا سازمان قادر خواهند بود به واسطه آشنایی با اطلاعات مالی مورد اشاره، صورت‏های مالی شرکت یا سازمان و نیز واحد تحت امر خود را درک کرده و از نتایج حاصل از تحلیل آن در تصمیم‏ گیری‏ها استفاده نمایند.

آموزش تجارت الکترونیک از مهمترین عوامل در راه اندازی کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی موثر، راه اندازی فروشگاه اینترنتی یا وب سایت تجاری و در یک کلام ایجاد، مدیریت و بهره برداری از یک سیستم تجارت الکترونیک موفق و کارا است.

مخاطبین دوره: 

کلیه کارشناسان شرکتهای خصوصی و سازمانهای دولتی /دانشجویان/افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کار خود با سرمایه کم هستند /تاجران  الکترونیکی

مدرس دوره : مهدی میر نظامی

مدت زمان دوره الکترونيکي : 8 ساعت

مدت دوره :30روز

هزینه دوره:22000تومان

هدف از این دوره آشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمانهای بازرگانی خصوصا واحدهای مرتبط با بازار مصرف، افزایش مهارت و توانایی دانشجویان در شناخت مسائل مبتنی به مدیریت و بازار، جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به مشکلات بازارشناسی، توسعه بازار، ...، ارزیابی راه حلهای مختف در مورد هر مسأله و تصمیم گیری و اجرای تصممیمات اتخاذ شده می باشد.

مدرس دوره :مهندس پژمان حق پناه

مدت زمان دوره الکترونيکي : 8 ساعت

مخاطبین دوره :عمومی

مدت دوره:30روز

هزینه دوره:32000تومان

از آنجا که قراردادها به عنوان يکي از ابزارهاي اصلي برون­سپاري و انجام فعاليت­هاي پروژه ها در سازمان­ها و شرکت­هاي دولتي و خصوصي به حساب مي ­آيند. کنترل صحيح، منظم، به موقع فرايند عقد، اجرا، پيشرفت و اتمام قراردادها نقشي حياتي در پيش­برد اهداف سازمان­ها داراست. 

مخاطبین دوره : 

مدیران / کارشناسان ارشد قراردادها/  مدیران پروژه /دانشجویان

مدت آموزش : 8 ساعت

مدت دوره :30 روز 

هزینه دوره:28000 تومان

مدت دوره : 30روز

هزینه دوره : 21000تومان